21.09.22 Äripäeva TOP. Toiduainetootjate TOPi võitnud suurtarbija hoiab energiakulud kontrolli all

JAGA:


Elektri säästmisesse vaatas Premia sisse juba kaheksa-üheksa aasta tagasi ning elektrilepingud vaadati üle kaks aastat tagasi, rääkis Premia Tallinna Külmhoone ASi juhatuse esimees Aivar Aus.

Aus rääkis näiteks, et ettevõte vahetas halogeenlambid LED-lampide vastu ning kaks aastat tagasi vaadati üle ka elektrilepingud. Praegu kasutatakse 100% roheenergiat ning tänavu aasta juunist sai ettevõte ka väga hea fikseeritud hinnaga pika lepingu.

Sel korral räägime saates joogi- ja toidutööstusest. Juttu tuleb sellest, kuidas möödus sektorile eelmine ja tänavune aasta, millised on olnud suurimad väljakutsed ja milline paistab tulevik.

Külas on toiduainetootjate TOPi üldvõitja Premia Tallinna Külmhoone ASi juhatuse esimees Aivar Aus, joogitööstuse TOPis neljandale kohale tulnud Punch Club OÜ partner ja müügijuht Joosep Raudsepp ning KPMG Balticsi partner ja auditivaldkonna juht Indrek Alliksaar. Saadet juhib Anete Hela Pulk.

Fotol vasakult: Aivar Aus, Indrek Alliksaar ja Joosep Raudsepp.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised