14.04.22 Teabevara tund: odava raamatupidamisteenusega võid saada vastu pükse

JAGA:


„Teabevara tunni” saates tuuakse välja, mis juhtub siis, kui klient ostab raamatupidamisteenust ainult soodsa hinna põhjal. Kas nii on võimalik saada ka kvaliteetset teenust? Juttu tuleb sellest, kuidas tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärk võimaldab tuua esile kvaliteetsema teenuse osutajaid, kes järgivad kokkulepitud reegleid.
Eestis võib peaaegu igaüks asutada raamatupidamisteenust osutava ettevõtte olenemata sellest, kas tal on vastav kvalifikatsioon või mitte. Reegleid eiravad teenusepakkujad saavad ka väga madalat hinda pakkuda. Saates räägitakse sellest, milliseid probleeme ja riske see endaga kaasa toob. Tuuakse välja ka lahendusi, kuidas raamatupidamisturgu korrastada.
Saates on külas Finsa raamatupidamisbüroo asutaja ja juht Piret Kübbar ning V. Finantser OÜ pearaamatupidaja, tegevjuht ja Eesti Raamatupidajate Kogu juhatuse liige Virge Ratassepp ning saadet juhivad raamatupidaja.ee ärijuht Mare Timian ja teabevara toimetaja Kai Koks.

Vaata ka raamatupidamisteenus kodulehte.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised