11.08.22 Fookuses: tark tööstus. Tööstuse digitaliseerimise huvi suureneb ööde pimenedes

JAGA:


Mida pimedamaks läheb öö ja külmemaks talv, seda suuremaks kasvab ettevõtete digitaliseerimise huvi, ent siis on inseneribüroo DeltaE juhatuse liikme ja energeetikaeksperdi Marti Araku sõnul juba hilja reageerida.

Siiski ütles Arak, et ettevõtete teadlikkus on ajaga kasvanud, kuid huvi on ka olenemata energiakriisist ja suvisest puhkuste ajast endiselt hooajaline. Ta rääkis, et olemasolevate tööstuskomplekside digitaliseerimise ning energiatõhusamaks muutmise osas oleme veel algusjärgus.

Uurimegi saates, kas ja kuidas võimaldab digitaliseerimine ettevõtteid energiatõhusamaks muuta, milliseid lahendusi on kasutatud ning mida ja kuidas üldse tegema peaks. Külas on Delta E Inseneribüroo juhatuse liige Marti Arak

Samuti kuulete intervjuud Nordneti juhi Madis Laansaluga, kes räägib, mida ja miks on nad teinud ettevõttes digitaliseerimise valdkonnas, et energiakulusid kokku hoida.

27., 28. ja 29. septembril viib Delta E Inseneribüroo läbi tasuta veebikoolituse „Energiasäästmis- ja tootmislahendused avalikus sektoris, tööstuses ja ärikinnisvaras“.

Fotol Marti Arak.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised