10.01.23 Eetris On Ehitusuudised: eestlane ei ole nii rikas, et kaks korda sama katust ehitada

JAGA:


Eestis on katuste kvaliteet madal ja peame tihti uusi katuseid juba paari aasta pärast remontima hakkama, sest juba projektis pole piisavalt tähelepanu pööratud materjalide kestvusele ja õigetele töövõtetele. Saates „Eetris on ehitusuudised“ on külas Eesti Katuse- ja fassaadimeistride Liidu president Peeter Kärp ja juhatuse liige Erki Loigom, kes väitsid, et eestlane ei ole nii rikas, et kaks korda sama katust ehitada, vaid tuleb kohe esimesel korral ehitada nii kvaliteetne hoone, et see tugevatele tormi- ja vihmaperioodidele vastu peaks.
Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidul täitub tänavu juba 15. tegevusaasta ja saates vaatame tagasi olulisematele sündmustele ja väljakutsetele, mis on esile kerkinud ja mida peab siiani lahendama. Räägime ka hetkel olulisest murekohast, et noored ei armasta enam käelist tööd teha ning kellest võiks saada austava nimetusega “katusemeister”?

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised