"Si Vis Pacem…": Kuidas roteeruvad kaitsevägede juhatajad – Eesti ja Ukraina näidetel?

JAGA:

Riigikaitselises saates "Si Vis pacem…" tuleb seekord juttu Eesti Kaitseväe juhataja kandidaadist ja kuidas riigikogu riigikaitsekomisjonis opositsioon ja koalitsioon üksmeelele jõudsid.

Räägitakse sõjaväejuhtide vahetustest laiemalt, ka sõdiv Ukraina vahetas oma kaitseväe ülemjuhatajat. Kas Eesti riigipiirile on vaja oma Maginot' liini? Kas Euroopa Liit vajab oma sõjaväge – NATO paralleelstruktuuri – lisakindlustuspoliisi, nagu mõned supereurooplased seda nimetavad? Kes tahavad ameeriklasi Euroopast välja ajada? Räägime ka NATO 2% nõudest ja Donald Trumpi hiljutise avalduse sügavamast mõttest.

Küsimustele vastab riigikogu EKRE fraktsiooni liige, riigikogu riigikaitsekomisjoni liige, brigaadikindral reservis Alar Laneman. Saatejuht on Erik Boltowski.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised