"Si Vis Pacem…" nr. 121 – salvestus: 04. juuli 2024: Eestis on ajaloo kõige küünilisem valitsus ning ka Kaja Kallase lahkumisel midagi ei muutu.

JAGA:

Saates räägime Eesti julgeolekust majanduslikus võtmes. Kaja Kallase andetut valitsemisaega kritiseerivad konservatiivide jutupunkte üle võttes ka tema enda erakonnakaaslased. Kas pole sümptomaatiline!?
Reformierakonna valitsuse maksu- ja kokkuhoiueksperiment Eesti rahva ja ettevõtete kallal ei saa hästi lõppeda. Eestis on Euroopa suurima hinnatõus! Kaupmehed räägivad, et inimesed muud enam ei osta – nad tunglevad toidupoodides otsides odavamat söögipoolist. Ka automaksu pole reformistide valelik koalitsioon veel maha kandnud. Kokkuhoiust on selle valitsuskoalitsiooni ajal isegi narr rääkida. Riigihangete register reedab, kuidas reformistide "liberaalne" valitsus lihtsalt laristab. Veel suurem laristamine ja reformistliku toiduahela söötmine on aga avalikkuse eest peidetud. Kõne all on Eesti ühiskondlikud julgeolekuküsimused.
Küsimustele vastab Siim Pohlak – Riigikogu liige, EKRE aseesimees, ettevõtja – mitme raadiojaama omanik, kes süvitsi tegeleb majandusasjadega.
Saatejuht on Erik Boltowski

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised