"Si Vis Pacem…": Kas Ukraina sõja lõpetamine takerdub Lääne otsustamatuse taha?

JAGA:

Riigikaitse ja ühiskondliku julgeoleku saates räägime sõjast. – Tuntud uuriva meedia ettevõte Bellingcat tõestas, et Putini diversandid alustasid kümmekond aastat tagasi kummalist mikrolaine-sõda USA ja Kanada diplomaatiliste esinduste vastu. Intsidentide kogumit nimetatakse ka Havanna sündroomiks. Milliseid järeldusi USA ja Vene suhetes võib see paljastus kaasa tuua?
Juttu tuleb saates ka Putini sõjast Ukrainas ja sellest, kui palju on president Biden ja ameerika demokraadid sõja lõpetamisest huvitatud? Kui sõda aga ei lõpetata, siis millised on lähiaastate maailmapoliitilised ahelreaktsioonid?
Saates avab sündmuste taustu Ants Frosch – Riigikogu liige, erudiplomaat ja omaaegne Eesti välisluure looja ning esimene juht.
Saatejuht on Erik Boltowski

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised