“RÄÄGIME ASJAST”: Mida toob politikaasta 2024? Kas rahvas tuleb valitsuse vastu tänavale? Kas Keskerakond ja Eesti 200 kaovad pildilt?

JAGA:

2024. aasta esimeses saates teevad politikud Mart Helme ja Martin Helme prognoose järgnevaks kaheteistkümneks kuuks.  Muu hulgas küsitakse, mis saab Keskerakonnast, Eesti 200 ja Reformierakonnast, kas rahvas tuleb valitsuse poliitika vastu tänavale meelt avaldama ning kuidas jätkub Vene-Ukraina sõda ning Iisraeli-Palestiina konflikt. 

Poliitikasaade “Räägime asjast” on TRE Raadios ja Ring FM-is eetris pühapäeval kell 11 – 12 ja kordus samal õhtul kell 21 – 22. Samuti saab saadet kuulata Uute Uudiste portaalis ja taskuhäälingu-keskkondades (Spotify, Apple podcasts, Mixcloud).

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised