„RÄÄGIME ASJAST“: Eesti valitsuserakonnad saavad raha Kremli oligarhidega seotud ettevõtjatelt. Kuidas on võimalik, et uurimist ei algatata?

JAGA:

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme kõnelevad Vene kapitali rollist sotside ja Eesti 200  rahastamisel, inimeste teadlikust hirmutamisest eesmärgiga tõsta valitsuse populaarsust ning EKRE ettepanekust kehtestada kohalike valimiste kandidaatidele eesti keele oskuse nõue. Koos Riigikogu liikme Rain Epleriga antakse ülevaade skeemidest, kuidas riigi raha kõrvale pannakse.

Poliitikasaade “Räägime asjast” on TRE Raadios ja Ring FM-is eetris pühapäeval kell 11 – 12 ja kordus samal õhtul kell 21 – 22. Samuti saab saadet kuulata Uute Uudiste portaalis ja taskuhäälingu-keskkondades (Spotify, Apple podcasts, Mixcloud).

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised