„Elust ja poliitikast“: soovime õpetajatele jõudu ja meelekindlust oma õiguste eest seismisel

JAGA:

Aasta esimeses vestlussaates ”Elust ja poliitikast” kommenteerivad EKRE poliitikud Merle Kivest, Helle-Moonika Helme ja Evelin Poolamets Vladimõr Zelenski külaskäiku ning rõhutavad Ukraina presidendi ühte olulisemat sõnumit, millest on ka EKRE korduvalt rääkinud, et mobilisatsiooniealised mehed peavad olema Ukrainas ja abistama Ukrainat. Eestis on siseministeeriumi hinnangul üle 7000 teenistusealise Ukraina mehe. Ukraina president rääkis ka sanktsioonidest Venemaale ja pole usutav, et ta ei ole teadlik peaministri Kaja Kallase veneärist.

Teise teemana arutletakse õpetajate streigi üle ja leitakse, et õpetajate streik on igati õigustatud, kuna õpetajad on ülekoormatud ja valitsus pole täitnud oma lubadusi. Õpetajatele soovitakse jõudu ja meelekindlust oma õiguste eest seismisel.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised