"Elust ja poliitikast": linnapea Ossinovski toob Tallinna kohale Vene raha varju

JAGA:

Rahvuskonservatiivsete naiste vestlussaates ”Elust ja poliitikast” tutvustavad  EKRE poliitikud Merle Kivest, Helle-Moonika Helme ja Evelin Poolamets  EKRE nimekirja ja programmi Euroopa Parlamendi valimistel. Valimistel kandideerib  kaks saateosalist – Merle Kivest ja Helle-Moonika Helme. 
EKRE Euroopa Parlamendi valimiste programm eristub tugevalt teisest erakondadest, sest rahvuskonservatiivid  pühenduvad ainsana rahvusriigi ja suveräänsuse kaitsele kõikjal laiutava Brüsseli võimujanu eest.  Olulisteks teemadeks on massiimigratsiooni vastu seismine ning majandust allakäigule  viiv rohepööre, mis halvendab inimeste toimetulekut, märkis kolmkümmend aastat sotsiaaltööga tegelenud Merle Kivest. 
Saate teises pooles käsitletakse lähiajaloo suurimat isikuandmete leket ning e-eksamite põrumist, mistõttu leiab Helle-Moonika Helme , et Eesti  IT-arengut ei  iseloomusta enam võimekas digitiiger, vaid väeti kassipoeg. Olukorras, kus iga paari kuu tagant varastatakse enneolematutes kogustes tundlikke meditsiiniandmeid, kukub e-valimiste usaldusväärsus veelgi madalamale.  
Saate viimases osas selgitab Tallinna linnavolikogu liige Helle-Moonika Helme volikogu jõujooni ja rahvuskonservatiivide seisukohta võimupöörde osas.  Kõlvarti asendamine Ossinovskiga  on nagu valik koolera ja katku vahel, tõdes Evelin Poolamets.  Jevgeni Ossinovski saamine linnapeaks tooks läbi Oleg Ossinovski mahhinatsioonide pealinna kohale Vene raha tumeda varju.  

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised