"Elust ja poliitikast": Kaja Kallase käitumine pani haridusministri vabandama

JAGA:

Konservatiivsete naiste vestlussaates ”Elust ja poliitikast” võtavad EKRE poliitikud Merle Kivest, Helle-Moonika Helme ja Evelin Poolamets seekord vaatluse alla tuliseks kiskunud suhteid nii Reformierakonnas, lennukis, Riigikogus kui ka prokuratuuris.

Arutletakse, kui halvaks saavad suhted veel minna Kaja Kallase ja Andrus Ansipi  vahel. Imestatakse, kuidas Taavi Rõivasel õnnestus nii ebameeldivalt käituda, et politsei pidi sekkuma ja  ta lennukilt maha tõstma.
Peaprokuröri Andres Parmase ja justiitsministri Kalle Laaneti vaheline tüli viitab sellele, et Parmasel tool juba ammu põleb ning Reformierakonnal on arvatavasti  uus peaprokuröri kandidaat valmis vaadatud.
Lisaks arutatakse infotunni sündmuste üle, kus Kaja Kallase käitumine muutus nii ebaviisakaks, et haridusminister Kristina Kallasel pidas vajalikuks opositsiooni saadikutelt vabandust paluda.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised