Episood 34: Selle kevade eesmärk: kingi vanaemale vibraator ja endale armuke

JAGA:


“Ussikeeled” on kevadiselt mahlakad. Seekord räägime naiste õigusest kogeda orgasme kuni surmani. Miks võiks vanaemale vibraatori kinkida? Ja miks sa ise võiks endale armukese hankida?

Muidugi, me ei kutsu kedagi üles suhteid lõhkuma! Olgu seee kohe teravamalt maha pandud – püsisuhtes, kus on kehtivad kokkulepped, tuleb neid astada.

Aga – kui sa oled vaba ja vallatu, siis miks mitte veidi vallatleda? Teadlikult, iseend ja oma (juhu) partnerit austades? Või kui oled koosluses, kus su kaaslane sind ei austa ja ise sarvi loob – ja sul on vaja veidi oma eneseuhkust kõditada, et suuta asuda see õige samm vabaduse poole?

Mis vanamemme puutub, siis Keit räägib saates hingesoojendava loo, mida ta Instagrammist luges. Nimelt kinkis üks tüdruk oma 90ndates memmele vibraatori ja tolle elukvaliteet tõusis uutesse kõrgustesse. Enne seda oli see naine elus vaid kaks orgasmi saanud. Nüüd aga – iga päev nii palju kui tahab. 

Igal juhul, elagu kevad, elagu pikad kleidid, mille all pole ühtegi aluspesupaelakest ning elagu elu!

Veel

Ussikeeled
Ussikeeled
Õhtulehe podcast Ussikeeled võtavad ette kõik teemad, alates seksist kuni supini. Meie elu on vahel piisavalt segane, et tuleb teada, kuidas seda mõistetavamaks lausuda. Nõlvakust Pariisi ja tagasi ehk Andra ja Manona oskavad maailma lahti mõtestada.

Hiljutised