Unejutud – Jälle see ouija laud ja BBB (Bunny Butt Buddies)

JAGA:

Episood 47. Selles episoodis räägib Agnes meile loo Estefaniast, kelle elu sündmused oli inspiratsiooniks kurikuulsale Netflixi filmile – Veronica. Kui palju sellest originaalloost kattus filmiga? The answer may surprise you… (ei ole clickbait). Eliise räägib loo openly-gay paarist, keda tabas kohutav saatus. Miks on osadel inimestel neile raske kaasa tunda? Kuidas nad kutsusid oma kodu ja selleni viivat teed? Ja kas pärast kohutavat mõrva on midagi seal asukohas veel toimumas? Sellest kõigest tuleb juttu.

Saatke meile jätkuvalt juurde oma lugusid unejutudpodcast@gmail.com, kas siis paranormaalseid, müstilisi või “krimilugusid”, valime mõned välja ja loeme ette peagi ilmuvas kuulajateepisoodis!

Veel

Unejutud Podcast
Unejutud Podcast
Unejutud - mõrvad, kummitused, deemonid ja kõik muu. Unejutud podcast on kahe Pärnu tüdruku (Eliise ja Agnes) loodud jutusaade, kus igal kolmapäeval avaldatakse uus osa, milles naised räägivad veini kõrvale kahest päriselt juhtunud ning dokumenteeritud lahendamata müsteeriumist, „huvitavast“ mõrvaloost või paranormaalsest intsidendist.

Hiljutised