41. osa: Helen Nelis-Naukas rebib Katrina Lehisel ja Nikolai Novosjolovil maski eest

JAGA:


Enne eelmisel nädalal toimunud epeevehklemise MK-etappi “Tallinna mõõk” oli saates “Tugitoolis sportlane” külas värvikas treener Helen Nelis-Naukas, kelle kasvandikud on eri vanuseklasside tiitlivõistlustel võitnud 30 medalit.

Kaks kuud tagasi teatas Eesti parim naisvehkleja Katrina Lehis, et lõpetab koostöö Nelis-Naukasega ja jätkab sporditeed Nikolai Novosjolovi juhendamisel. Nüüd räägib Nelis-Naukas esimest korda põhjalikult, kuidas seda tehti ja miks ta hinges on verine haav.

Samas ei keskendunud saade üksnes musta pesu pesemisele. Rääkisime ka Nelis-Naukase huvitavast lapsepõlvest, õpingutest kõrgkoolis ja treeneritöö algusest. Selgus, et pärast põhikooli tahtis ta minna Räpinasse aiandust õppima ja keskkooli lõpetamise järel kaalus ajakirjanduse tudeerimist.

Nelis-Naukas pajatas oma tegemistest emotsionaalselt. Küllap avaneb ta nii mõnegi kuulaja jaoks varasemast hoopis teistsuguse inimesena.

Küsimusi esitas Deivil Tserp.

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Hiljutised