13. osa: Kas kergejõustik muutub hiphopiks? Selgitab Erich Teigamägi

JAGA:


Õhtulehe raadiosaade „Tugitoolis sportlane” võtab luubi alla kergejõustiku tuleviku ning teemat aitab lahata Eesti kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi. Saatejuht on Kaarel Täll.

Suurte traditsioonidega ja pigem konservatiivse mainega kergejõustikus on juba aastaid kaalutud erinevaid reforme. Teigamägi selgitab, miks üldse selliste aruteludeni jõutakse.

Pikemalt võtame saates luubi alla DNA ehk dünaamilise uue kergejõustiku, mis jõuab esimest korda suure publiku ette suvistel Euroopa mängudel. Uue ala väljatöötajad võrdlevad DNAd hiphopmuusikaga. Tegu on kaks tundi kestva turniiriformaadis võistkonnavõistlusega, mida peaks saatma muusika ja valgussõu. Teoreetiliselt võiks staadionil käia nooruslik pidu!

Kas konservatiivsemad kergejõustikufännid peaksid muretsema, et kogu kergejõustik võib hakata DNA suunas liikuma? Kuidas suhtuvad dünaamilisse jõustikusse Eesti sportlased ja kuidas komplekteeritakse meie Euroopa mängude koondis?

Vaatluse all on ka muud muudatused, mis ala ees võivad oodata.

Hüva kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Hiljutised