Tööelu #1: Lumehelbekeste generatsioon on tööturgu vallutamas

JAGA:


“Tööelu” esimeses saates võtame vaatluse alla generatsiooni, mida kutsutakse hellitavalt Lumehelbekesteks ja täpsemalt selle, kuidas see generatsioon mõjutab meie tööelu, ühiskondlikku suhtlust, majandust ja nii edasi.

Vastuseid otsime neile põnevatele küsimustele:

– Mida tähendab Lumehelbekeste või Z-generatsioon?
– Mis erinevus on erinevate generatsioonide vahel?
– Kuidas lumehelbekesed mõjutavad tänast tööandjat ja tööturgu?
– Kuidas valmistada mõlemat osapoolt ette tänasel tööturul?
– Mis saab pärast lumehelbekesi? Kes on tulemas järgmisena?

Olete kunagi mõelnud, miks on nii, et inimesed ei leia tööd, kuid töökohti oleks täita tuhandeid? Põhjus on lihtne: õige tööandja ei leia seda õiget töötajat üles ning lisaks sellele ei soovi inimesed enam vanat moodi tööl käia.

Uus “Tööelu” nimeline podcast vastabki küsimustele, mida mõtlevad töötaja värbamisel tööandjad ja mida ootavad neilt omakorda töövõtjad. Podcast valmib koostöös CV Online’ga.

Veel

Tööelu
Tööelu
Olete kunagi mõelnud, miks on nii, et inimesed ei leia tööd, kuid töökohti oleks täita tuhandeid? Põhjus on lihtne: õige tööandja ei leia sed õiget töötajat üles ning lisaks sellele ei soovi inimesed enam vanat moodi tööl käia. Uus "Tööelu" nimeline podcast vastabki küsimustele, mida mõtlevad töötaja värbamisel tööandjad ja mida ootavad neilt omakorda töövõtjad. Podcast valmib koostöös CV Online'ga.

Populaarsed

Hiljutised