#36: Tallinna Polütehnikumis usutakse õppimisse!

JAGA:


Saates “Tööelu” käisid seekord külas Tallinna Polütehnikumi õppealadirektor Helen Pärk, IT-osakonna juhataja Toivo Pärnpuu ja meediaosakonna juhataja Marko Levin.

Millise kooliga on siis täpsemalt tegu? Varsti juba 110. sünnipäeva tähistavast Tallinna Polütehnikumist tulevad tööturule nii elektrikud, IT-spetsialistid kui ka erinevates meediavaldkonnas tegutsevad inimesed. Saatekülalised tutvustavad õpetatavaid erialasid ja räägivad lähemalt, kellele võiks Polütehnikumis õppimine sobida.

19. mail toimub Tallinna Polütehnikumis ka infopäev, kus kõik huvilised saavad kooliga tutvuma tulla ja töötubades osaleda.

Veel

Tööelu
Tööelu
Olete kunagi mõelnud, miks on nii, et inimesed ei leia tööd, kuid töökohti oleks täita tuhandeid? Põhjus on lihtne: õige tööandja ei leia sed õiget töötajat üles ning lisaks sellele ei soovi inimesed enam vanat moodi tööl käia. Uus "Tööelu" nimeline podcast vastabki küsimustele, mida mõtlevad töötaja värbamisel tööandjad ja mida ootavad neilt omakorda töövõtjad. Podcast valmib koostöös CV Online'ga.

Hiljutised