Telegrami FB-live (22.08.23): kas sina oskad teisi inimesi PÄRISELT kuulata? Või kuuled seda mida tahad?

JAGA:

22. augusti hommikul, päev enne Kaja Kallase uut skandaali, läksime taas Facebookis live´i ja tõdesime peale eelmist live´i saadud tagasiside põhjal, et inimesed ei kuula mitte selleks et kuulda ja mõista, vaid selleks, et vastata, anda hinnangut jne.

 

Näiteks kui lugejad püüdsid meile selgeks teha, et ERE (Eesti Rahva Erakond) ja selle liige Kertu Luisk on teistsugused, kui teised erakonnad, siis tõendusmaterjalile otsa vaadates on Kertu Luisk tõesti julge naine, kes ei löö raskemate teemadega silmitsi seistes risti ette, kuid see ei muuda ERE-t teistsuguseks teistest erakondadest. Sest on ka teistes erakondades neid üksikuid julgeid, kuid erakondade enda programmi ja põhikirjad seisukohad ja teemad nagu 9/11, Covid-hoax jne ei jõua. Ja seda me ju ütlesimegi.

Samuti rääkisime värskemate uute vaktsiinide ja tüvede uudiste valguses sellest, et kuidas on võimalik koondada sarnaselt mõtlevaid inimesi nii, et koroonapiirangud kunagi ei korduks?

Jutuks tulid ka n-ö nanny state seadused ehk siis olukorrad, kus riik leiab, et tema oskad nii sinu kui ka su laste eest paremini “hoolitseda” kui sa ise.

Vaata videoga: 

www.telegram.ee/ajaviide/telegrami-fb-live-22-08-23-kas-sina-oskad-teisi-inimesi-pariselt-kuulata-voi-kuuled-seda-mida-tahad 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised