#83: SOS! Ignoreeritud WHO pandeemialeping, mis muudab kõigi elusid (külas dr Helen Lasn)

JAGA:

Paar nädalat tagasi külastas meie podcasti dr Helen Lasn, kes on nii Telegram.ee lugejale kui ka laiemale üldsusele saanud tuttavaks koroona-ajastul seoses oma julgete sõnavõttude ja kriitikaga koroonameetmete ja kriisi lahendamise aadressil. Neuroteaduste doktor kuulub ka ühingute MTÜ Ühinenud Meedikud ja Teadlased ning Maailma Tervisenõukogu Eesti (World Council of Health Estonia) juhatustesse.

Viimase organisatsiooniga on nad kokku pannud pöördumise valitsusele, riigikogule ja õiguskantslerile seoses Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) rahvusvaheliste tervise-eeskirjade muudatuste ja pandeemialepingu murettekitava sisuga.
www.telegram.ee/eesti/eesti-arstid-ja-aktivistid-valitsusele-who-pandeemialepingust-soltub-iga-eestlase-saatus

 

Just pandeemialepingust, eeskirjade muudatustest ja nende äärmiselt invasiivsest ja demokraatiat ohustavast sisust räägimegi. Ja kuidas on võimalik, et laiatarbemeedia ja valitsusasutused juba häirekella ei löö?

Vaata tervisediktatuuri lahti selgitavat saadet siit ja jaga ka teistega.

World Council of Health Estonia tegemistel ja WHO lepinguga seonduval saad silma peal hoida Facebookis.
www.facebook.com/people/WCH-Estonia/100094289482905/ 

WCH Estonia pöördumisega valitsuse poole ja WHO lepingu ohtudega saad tutvuda SIIN. Kui soovib pöördumist ise Riigikogu liikmetele või teistele vastutavatele isikutele saata, siis lae kogu PDF alla siit!
www.telegram.ee/eesti/eesti-arstid-ja-aktivistid-valitsusele-who-pandeemialepingust-soltub-iga-eestlase-saatus 

NB! DR Lasn osaleb ka koroonakriisi teemalises vestluspaneelis 11. novembril toimuval Telegrami konverents “Tuleviku Foorum”:
fienta.com/et/telegrami-konverents-2023-tuleviku-foorum 

PS. Kõigi selle saate FB video jagajate vahel loosime välja kasti Lumiorava magneesiumivett.

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised