#81: Bitcoini mõistmiseks pead tundma raha ja kulla ajalugu (külas Bitcoin Eesti Podcast)

JAGA:

Teie ees on viimane suvekuudel salvestatud Podcast, kus Telegram.ee-d külastasid Bitcoin Eesti Podcasti eestvedajad ehk Viljam Valdmaa ja Silver Zimmermann, kellega sukeldusime rahandusmaailma telgitagustesse. 

 

Kui Eestis on väga palju inimesi, kes krüptovaluutat ostavad, müüvad ja kasutavad, siis Zimmermann ja Valdmaa on veendunud, et ainus krüptoraha, mis on päriselt detsentraliseeritud ja turvaline, on Bitcoin.

Nende arvates on oluline enda majanduslikku tagalat kindlustada just seetõttu, et fiat-raha kaotab pidevalt oma väärtust. Ning et aduda Bitcoini tegelikku väärtust, on soovitav endale selgeks teha raha ja kulla ajalugu.

Mehed jagavad oma teadmisi Bitcoin Eesti Podcastis, lisaks on Viljam kirjutanud raamatu “Miks maailm ei toimi? Ehk alustava anarhisti käsiraamat 21. sajandil” (2022) ja Silver tõlkinud n-ö Bitcoini-piibli ehk majandusteadlase Saifedean Ammousi raamatu “Bitcoini standard” (2022), kust saad lisaks Bitcoini hingeelu tundmisele hea ülevaate ka raha ajaloost Austria majanduskoolkonna vaatenurgast.

 

Täispikk saade, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele:

www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-81-bitcoini-moistmiseks-pead-tundma-raha-ja-kulla-ajalugu-kulas-bitcoin-eesti-podcast

 

 

Veel

Telegrami Podcast
Telegrami Podcasthttps://www.telegram.ee/podcast
Konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt.

Hiljutised