Rüütli 15 podcast #6 – Kuidas valida Eesti spordi hetke?

JAGA:Millised on need sportlikult erilised hetked Eestis, millele me ikka ja jälle tagasi vaatame? Kas need erilised hetked saavad olla ainult positiivsed või kuuluvad sinna hulka ka veidi nukramad lood? Kaasaegse spordi algusajast kuni tänase päevani leiab Eesti spordi loost nii valusaid kaotusi kui ka märkimisväärseid võite – kuidas siis ikkagi valida seda kõige erilisemat?

Hea kuulaja, nüüd on Sinu kord sõna sekka öelda: anna meile teada nendest spordihetkedest, mis on Sinu meelest Eesti spordiloos väga tähtsal kohal! Oma valik pane teele aadressile [email protected]

Spordimuuseumi Rüütli 15 podcastide kohta leiad rohkem infot: www.spordimuuseum.ee/mis-toimub/podcast

www.spordimuuseum.ee

Veel

Rüütli 15
Rüütli 15https://www.spordimuuseum.ee
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi podcastis “Rüütli 15” arutletakse spordist kui ühest olulisest lülist ühiskonnas – kuidas on sporditegemine ajas muutunud ning mis probleemid sellega kaasnenud. Samuti ei jää kajastamata kõige päevakajalisemad teemad, mis ühel või teisel moel spordimaailmas esile kerkivad. Saates saavad sõna nii muuseumi enda spordirahvas, kes igapäevaselt tegelevad Eesti spordiloo kogumise, talletamise ja jagamisega just Rüütli 15 aadressil asuvas spordimuuseumis, kui ka külalised väljastpoolt.

Hiljutised