42. saade: Nõid, kes hirmsasti kartis meie saatesse tulla

JAGA:


Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele spetsialiseerunud Õhtulehe ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi 42. saate salvestuse kohaks on armas nõiamajake Pääsküla rabas ja külaliseks nõid Liina Velsker.

Liina on selgeltnägija, kellele info tuleb vahel piltide, vahel teksti, aga mõnikord ka lihtsalt teadmisena. Oma väljanägemise ning otsekohese ütlemise tõttu võib musta lakaga naine tunduda natuke hirmutav, aga tegelikult on ta üks igavesti tore ja südamlik nõid. Mustale silma- ja juuksevärvile vaatamata peab ennast valgeks nõiaks. Samas, vaimumaailmas ei pidavat värve olema, ütleb ta.

Veel

Puuduta Mind
Puuduta Mind
Kas seda, mida me ei oska selgitada, pole olemas? “Puuduta mind” on särtsakas jutusaade, kus külaliseks alternatiivse maailmavaate ja tegevusväljaga inimesed, kes seda teemat avavad. Jutustame müstilisi lugusid, arutleme, viskame õhku küsimusi, ennustame ja spekuleerime, kuid ei paku lõplikku tõde.

Populaarsed

Hiljutised