Puhata ja mängida – 191 – 09.01.2016

JAGA:


Kui head mängud ootavad meid sel aastal. Võtame pikemalt lahti esimese poolaasta ja vaatame, mis meid ees ootab.

Esimene poolaasta toob tegelikult üllatavalt palju uusi ja põnevaid mänge, aga arvamuse selles suhtes, kas see tuleb eelmisest parem või halvem mänguaasta, lähevad lahku. Peale selle viskame pilgu peale ka uudistele, millest kõige tähtsam on Oculus Rifti hind. Märtsi lõpus välja tulev virtuaalreaalsusseade hakkab maksma 700 eurot + postikulu veel 40 otsa, mis on üsna üsna palju. Kui palju aga hakkavad maksma HTC Vive ja PlayStation VR? Lisaks saime teada, et Psychonauts 2 on rahastatud ja Steami tabas küberrünnak, mille käigus lekkisid osaliselt kasutajate andmed. Lisaks käib praegy Awesome Games Done Quick, kus heategevuslikel eesmäkidel tehakse mänge läbi väga väga kiiresti.

Mängudest räägime seekord Undertale’ist, mida Rainer on mänginud ja lisaks on ta läbi teinud avatud maailma ja üle-võlli märuli Just Cause 3. Rein räägib oma muderest ja rõõmudest seoses Nuclear Throne’i ja Her Story’ga ning Martin soovitab Hardware: Rivalsit pigem mitte mängida.

Soovituseks on seekord Tom Clancy Humble Bundle.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised