episood 85 – Kõigile, kes töötavad tunnetega

JAGA:


Minu eesmärk inimesena, mehena on kasvada. Oskus tegelda tunnetega eelkõige endas ja siis teistes on selleks möödapääsmatu võti. Selles protsessis pole sadamat, on vaid lõputu areng, kus komistad, kukud, liigud edasi.

Organisatsioon KOOSON, kus tegutsevad mehed tiitliga metsaisa on selliseks arenguks täiuslik koht. Aastaid koolinoortele metsalaagreid korraldades on metsaisad näinud esireast, millised tunded teistsugustes oludes välja löövad ja kuidas need peegeldavad meile ühiskonda, kodusid, kooli ja meid ennast.

Mikrofonide taga istuvad psühholoog-psühhoterapeut Julia Laanemets ja KOOSON organisatsiooni üks alustajatest, metsaisa, elu õpilane ja hõbehääl Palbo Vernik. Mina olen ka.

Räägime tunnetest üldiselt, kui läbi metsaisa töö. Juttu tuleb omajagu ka tunnete kaartidest, mis aitavad lihtsa mänguna meil paremini aru saada endast ja teistest.

See saade on ilus ja inimlik rännak, mille käigus ei hoia keegi saates tagasi ka omi tundeid.

Head kuulamist!

kooson.ee/

julialaanemets.ee/
 

Veel

POSITIIVNE mÜRK PODCAST
POSITIIVNE mÜRK PODCAST
aated, mida on raske raamidesse suruda. Toetavad: Spotify, iTunes, Google Play. Saates avaldatud vaated, teave või arvamused on ainult osalevate inimeste vaated, teave või arvamused!

Populaarsed

Hiljutised