#3 DiscoverEU programm | Rail Baltic "Rongid teevad comeback'i"

JAGA:


DiscoverEU on Erasmus+ programmi tegevus, mis annab 18-aastastele Euroopa noortele võimaluse rongiga reisides Euroopat avastada. Selle käigus õpitakse tundma erinevaid kultuure, saadakse uusi tutvusi ning harjutatakse võõrkeeli.Episoodis sellest kõigest lähemalt räägimegi!

Programmi tutvustab DiscoverEU koordinaator Anni Tetsmann, oma kogemust programmis osalemisest jagavad kaks noort Julius Simm ja Kristian Pärt.

Kuula ja vaata lähemalt!

Teeviit Tulevikku podcastide sari reisimisest, rongidest ja karjäärist raudteesektoris! “Rongid teevad comeback’i” sari valmib koostöös Rail Baltic Estoniaga.

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis, Instagramis ja TikTokis

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hiljutised