#14 mina olengi väärtus: “Kas sotsiaalmeedia defineerib mind?”

JAGA:


Saates on külas sisulooja Hele-Liis Tamm ja Dominika Pankova, kes on Tre noorteraadio saatejuht. Saates arutletakse kas ja kuidas sotsiaalmeedia defineerib meid, mõjutab meie väärtusi ning minapilti.
Külalistega vestleb Kristina Laurits.

Saates räägime:
Kui palju mõjutab sotsiaalmeedia noore inimese minapilti ja väärtusi?
Kui lihtne on sotsiaalmeedias väärtusi kujundada?
MIda tasub noortel eriti silmas pidada, kui tarbida väga palju sotsiaalmeediat?

Lisainfot leiad teeviit.ee

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hiljutised