#06 Rahvusvahelised võimalused:“Kogu maailm on minu mängumaa – rahvusvahelised võimalused noortele!”

JAGA:


Saates on külas Regina Rähn ja Liisa Vara.

Regina on SA Archimedese noorteagentuuri kommunikatsioonispetsialist, kes on võtnud oma südameasjaks viia noored kurssi lõputute võimalustega kogeda Euroopat ning areneda ja kasvada Euroopa Liidu programmide toel. Liisa on MTÜ YFU Eesti vabatahtlik, kes veetis oma 2016/17 õppeaasta vahetusõpilasena USA-s, Texases. Tagasitulekust saati panustab ta igal võimalusel YFU tegevusse. Külalistega vestleb rahvusvahelistest võimalustest personaaltreener ja podcaster Martin Pukspuu.

Saates arutleme saatekülalistega:
* mida rahvusvahelistes projektides kaasa löömine noorele juurde annab;
* räägime täpsemalt erinevatest rahvusvahelistest võimalustest noortele;
* kust projektide kohta usaldusväärset infot leida;
* kuidas erinevate projektide seast endale kõige sobilikum välja valida;
* mida välismaale minnes silmas pidada ning palju muud.

Noortele suunatud rahvusvaheliste võimaluste kohta leiad rohkem infot veebilehelt www.teeviit.ee, kus on ka muid põnevaid teemasid. Samuti Archimedese noorteagentuuri kodulehelt www.noored.ee ja YFU Eesti kodulehelt www.yfu.ee.

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee/ või külasta meid Facebookis ja Instagramis 🙂.

Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Eesti Noorsootöö Keskuse ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Hiljutised