MM #7 | Tarmo Tiisler kommenteerimisest, särtsust, Kinoteatrist ja pehmoks olemisest

JAGA:


ERR-i spordiajakirjanik Tarmo Tiisler on armastatud jalgpallikommentaator. “Pikk ette (ja MM-ile)” värskes osas räägib ta oma tööst, sõitvast katusest, Kinoteatrist, kriitikast ja pehmoks olemisest.

“Me oleme nagu Õnne tänava Almad või kingsepp Johannessed. Me oleme nagu rahva omad!” mõistab Tiisler, et suurturniiri ajal pidevalt inimeste kodudes olles tekitab ta arvamusi ja muutub kaasaelamise objektiks.

Tiisler on tuntud oma emotsionaalse stiili poolest, kuid enda sõnul oskab ta isiklikke eelistusi väheke ka peita. “Paratamatult ka kommentaatoril on enamus mängudes ühele poolele mingi sümpaatia. Kas peab täiesti neutraalseks seda ajama? Vurtsuta ja särtsuta ülekannet ei taha keegi kuulata!” on ta veendunud.

Tiisler armastab lõunauinakuid, peab Kataris staadionite ehitamiseks kulutatud raha hulka mõistusevastaseks ja igatseb Kinoteatrit (mis toimus viimase saate ajal?). Milline näeb välja jalgpallikommentaatori argipäev ja mida toob tulevik? “See võib jääda mu viimaseks suureks jalkaturniiriks,” avaldab Tiisler.

Kuula ja vaata lähemalt “Pikk ette (ja MM-ile)” uuest episoodist!

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised