Kui kuulata Torrest, siis unustage Kalevi ja Vapruse muinasjutud!

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendub Premium liiga sündmustest tõukuvatele arengutele, soovidele ja võimalikele stsenaariumitele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Meistrivõistluste esimese ringi järel liidrikohta hoidnud FCI Levadia on viimases kolmes mängus olnud vastamisi liigatabeli tagumise kolmikuga ja teeninud sealt ainult neli punkti. Flora sammub samas võidult võidule, kusjuures noored Nikita Mihhailov ja Evert Grünvald on kerkinud põhimeeste sekka.

Medalimõtetega hooaega alustanud Paide Linnameeskond kaotas Pärnu Vaprusele ja sipleb jätkuvalt raskustes (11:30) ning liiderduole järgneb hoopis Tallinna Kalev (21:30). Vapruse ja Kalevi kaunis minek tuleneb võistkondlikust arengust, mille jaoks on Premium liigas loodud soodne keskkond.

Kui jalgpalliliit järgiks Levadia peatreeneri Curro Torresi möödunud nädalal avaldatud soovi ja õgvendaks või kaotaks välismaalaste piirangu (ETM-reegel), siis võib Kalevi ja Vapruse pakutud muinaslood unustada ning Premium liiga muutuks keskkonnaks, kus Eesti mängijaid näeks vähem ning raha ja tulemuse vahel oleks seos otsesem kui praegu.

Nõmme Kalju lõpetas kuuemängulise võiduta seeria (37:00) ja nädala keskel mängitav 14. voor pakub eranditult põnevaid duelle (43:00). Saate lõpetuseks jutud neidude U17 EM-finaalturniirist (48:00) ja Meistrite liiga poolfinaalides juhtunust (60:00).

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised