91. saade: Paide šokeeriv lagunemine osutas kuristikule nende ja Flora vahel

JAGA:


Paide Linnameeskonna 1:7 kaotus FC Florale pole midagi sellist, mille saaks hõlpsalt ära unustada. Eriti kui see tuleb pooleldi eksperimentaalselt Floralt. Sahmakas osutab klubisid eraldavale kuristikule, kuigi klassivahe pole reaalsuses kuueväravaline, arvati Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes episoodis.

Paide jaoks on tegu äratuskellaga, mis motiveerib ka talve jooksul rohkem pingutama. Kui palju on neil võimalik aga juurde panna ja kust kohast? Kas Flora särgi kandmine muudab igasuguse vutimehe automaatselt heaks jalgpalluriks?

Saates tuleb juttu ka medalita lõpetava Kalju hädadest, muutustes Levadiast, liigambitsioonikast Legionist, kõrvalejäetud Transist, üleminekumängudele siirduvast Kuressaarest ja nende vastasest Maardust ning Kalašnikovsi valanguga Premium liigast lahkunud Kalevist.

Räägime ka naiste koondise mängust Türgiga ning sellest, kuidas antud matši vilistanud kohtuniku karjäär peaks nüüd läbi olema. Saate tegid Kasper Elissaar, Rasmus Voolaid ja Ott Järvela.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised