72. saade: Levadiale jäi tõesti penalti andmata, kuid nädal varem läks täpselt vastupidi

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 72. episood võtab jutuks Levadia-Flora ja Paide-Kalju duellid Premium liigas, kus paraku ei saanud taas üle ega ümber ka kohtunike teemast.

Millised tegurid aitasid kaasa sellele, et Levadia endale ise augu kaevas? Kas kohtunikke saab süüdistada ja peab süüdistama, et nad ei fikseerinud karistusalas käega mängu eest penaltit? Kuidas andis Paide kodus Nõmme Kaljule käest võidetava mängu ja miks ei ole väravajoonetehnoloogia rakendamine Eestis võimalikust eksimusest hoolimata otstarbekas?

Eesti koondislased teevad tegusid ka välismaal: Georgi Tunjov säras Itaalia kõrgliigas, Ilja Antonov tuli Armeenias meistriks. Väljakule naasesid nii Erik Sorga kui ka Mattias Käit, Joonas Tammel libises aga Meistrite liiga pääse napilt peost.

Ajaloorubriigis “Olid ajad, olid mehed” vaatame tagasi 2016. aasta EM-finaalturniirile, mis kujunes nii Portugali kui ka ennekõike Cristiano Ronaldo lunastusretkeks. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Rasmus Voolaid.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised