269. saade: Levadia leidis jokkeri, aga miks peab 16-aastane Paidet tassima?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub karikafinaalidele. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Markus Jürgenson ja Heiti Heli.

Mis eestlastega toimub – äkitselt on kõigil hakanud elu ülesmäge minema! Märten Kuusk aitas Katowice Ekstraklasasse, Vlada Kubassova tuli Ungari meistriks, Erik Sorga värav viis Sumqayiti eurosarja ning nädala eest tiitli kindlustanud Henri Anier kerkis lisaks ka Hongkongi kõrgliiga parimaks väravakütiks. Kas see annab lootust, et koondiseaken tuleb hea?

Levadia ja Paide pakkusid laupäeval Lillekülas finaaliväärilise mängu. Jutupunkte jagub: Paide ebastabiilsus ja Levadia närvilisus, Curro Torrese õiged lükked ja Joao Pedro klass, Robi Saarma vääratused ja Patrik Kristali kõva etteaste.

Lisaks teeme juttu naiste ja noorte karikafinaalist, eelmise nädala keskel peetud Premium liiga mängudest, Männiku muruväljakust. Adebayo Basheri uuest lepingust ja Promise Davidi võimalikust lahkumisest.

Saatekava:

00:00 Eestlased aina võidavad
24:30 Karikafinaal pakkus möllu
46:00 Patrik Kristalist
56:30 Tabasalu tegi naiste finaalist finaali
01:02:00 Kas Meijel ütles õigesti?
01:14:30 Flora-Kuressaare
01:16:40 United-Trans
01:30:00 Basher ja Promise
01:32:30 Ennustus oli ühepoolne
01:39:30 Suured finaalid

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised