258. saade: Pika põua lõpp: kas Paide ongi tiitlikursil või on Flora lihtsalt halb?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood mõtestab lahti selle, kuidas sai Paide Linnameeskond üle üheksa aasta kõrgliigas võidu Flora üle. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Enne möödunud nädalavahetust oli Paide Premium liigas Florat võitnud vaid korra. Nüüdki läks tiitlikaitsja kiirelt juhtima, ent järvamaalased pöörasid seisu ringi: kuidas ja mille toel? Kas Paide ongi nüüd tõsine tiitlisoosik või on Flora lihtsalt nõrk? Mis oli kummagi mängus head, mis halba?

Levadia jätkab puhaste paberitega ja kuigi Kalevil on vaid kaks punkti, mängivad nad pronksisatsi vääriliselt. Uuest tasemest annavad märku mõlema pingid, millest ühelt leidis kõneainet pakkuva pika ründaja.

Lisaks räägime ajaloo esimesest Nõmme derbist ja seal nähtust, seniste nullimeeste lahingust, videokohtunikest, auklikust Transist ning üks kolleegiumi liige esitab tartlastele vabanduse.

Eesti koondise koosseisule ja Poola mängule vaatame otsa teisipäeval ilmuvas erisaates.

Saatekava:
00:00 Jürgenson trollis
09:00 Paide – Flora ja 9 aastat
32:30 Kalev – Levadia ja pikk ründaja
45:00 Nõmme derbi ja silm peas
55:00 Vaprus – Kuressaare ja VAR
01:02:30 Auklik Trans ja vabandus Tammekale

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised