253. saade: Eesti klubide hõredad pingid: kuhu kaob sada tuhat eurot?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 253. saates tulevad jutuks Aafrika ja Aasia meister, Real Madridi ja Leverkuseni edu, Rahvuste liiga loos ja Eesti klubide tegemised mõni nädal enne hooaja algust. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Rahakrati-Jürgenson defineerib alustuseks pärastlõunase kellaaja tähenduse ning seejärel räägime rahast. Elevandiluurannik tuli Aafrika ja Katar Aasia meistriks. Mis mõlemast finaalturniirist enim meelde jäi?

Hispaanias liigub tiitli suunas Real Madrid, Saksamaal Leverkuseni Bayer. Mis on nende edu taga ja kas Realil on üldse Kylian Mbapped vaja, kui niigi hästi läheb?

Rahvuste liiga loos osutus Eesti koondise jaoks raskeks, aga see-eest igavaks. Mida neist mängudest reaalselt loota tasub?

Eesti klubid annavad vormile viimast hooajaeelset lihvi. Kellel on läinud hästi, kellel kehvasti ja kes võiks veel ridu täiendada?

Saatekava:

00:00 Jürgenson ja hommik
07:40 Solidaarsusmehhanismid
14:30 Palju õnne, elevandid!
18:40 Palju õnne, Katar!
26:00 Real Madrid ja Mbappe
34:00 Leverkusen ja Alonso
39:00 Rahvuste liiga loos
49:30 Flora-Paide
01:03:00 Kas Hurt saab kohe kinga?
01:11:00 Levadia Hispaanias
01:16:00 Teiste klubide hetkeseisust

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised