248. saade: Florast Levadiasse – nuga selga või puhake jalga?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa arutleb, kas Eestis on rivaliteete, mille puhul saab keegi klubivahetuse järel end reedetuna tunda või puhkes Ken Kallaste ülemineku järel draama tühjast kohast. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Neljapäeval sai ametlikuks Eesti koondise kaitsja Ken Kallaste siirdumine Florast Levadiasse. See pahandas mitmeid fänne ja nagu Kallaste ise tõdes, mõistab ta neid täielikult. Mis seal toimus ja millest tulenesid reaktsioonid?

Mullu jäid medalilt välja nii Nõmme Kalju kui Paide Linnameeskond. Kuidas nad tagasi tippmängu pürgivad ja kas see on jätkusuutlik?

Eesmärkide seadmine on spordis oluline, ent alati on rohkem neid, kel jäävad sihid saavutamata. Kuidas eesmärkide püstitamisele läheneda? Kuressaarega seoses on puudu austusest, aga mitte ainult. Nõmme Unitedil on midagi, mida teistel vähem.

Eesti meeste koondis kogunes uute treenerite ja paljude potentsiaalsete debütantidega. Kuidas on jagunenud rollid ja kus on fookus? Seekordses saates tuleb juttu kõigest sellest ja veel paljust muustki.

Saatekava:
00:00 Ilmateade
05:20 Ken Kallaste Florast Levadiasse
17:50 Nõmme Kalju uus nägu
29:00 Paide sõnastatud ambitsioonid
42:10 Eesmärgid, austus ja Kuressaare
55:50 United ja väravavahid
01:01:50 Uute treeneritega Eesti koondis

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised