247. saade: Miks ei sobi Indermitte? Mida tassib ühes Kink? Kuidas eristub Sarajärvi?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 2024. aasta esimene saade keskendub peamiselt Premium liiga treeneritega seotud küsimustele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

Alustuseks räägime, mis ootustega läheme vastu uuele aastale ja millised märgid viitavad sellele, et Eesti meeste A-koondis mängib suvel EM-finaalturniiril. Seejärel võtame fookusesse treenerid.

Miks ei sobinud Joel Indermitte Florasse? Mille toob Paidesse Tarmo Kink? Mida oodata Nõmme Unitedi soomlasest peatreenerist Jani Sarajärvist? Miks on Marti Pähni jätkamine Tammekale hea?

Valitsev meister Flora alustas ettevalmistust eriti noore koosseisuga, Trans tõi Zakaria Beglarišvili ja lõi platsi puhtaks, Vaprus kindlustas tuumiku. Ettevalmistus ja üleminekutrall kogub hoogu ning esmakordselt ootab klubisid ees ka Liivimaa taliliiga.

Pühadel teatas Thomas Häberli oma valiku Eesti koondise jaanuarikuiseks laagriks. Milliseid mõtteid tekitas see nimekiri?

Saatekava:
00:00 Kuidas uus aasta tuli?
02:30 Miks saab Eesti EM-ile?
12:40 Joel Indermitte
28:40 Tarmo Kink
38:35 Jani Sarajärvi
51:30 Marti Pähn
57:55 Flora noorendatud koosseis
01:09:40 Transi ambitsioonid ja Beglarišvili
01:13:30 Vapruse lepingud
01:17:40 Liivimaa taliliiga
01:22:15 Koondise koosseis

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised