245. saade: Miks jälle Hurt?

JAGA:


“Pikk ette (ja ise järele)” võtab luubi alla treenerivahetused nii FC Floras kui ka koondises. Kas hooaja parimate valikul pandi täppi või annab üht-teist nuriseda? Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Norbert Hurt, kes oli varem Flora peatreener ja seejärel Flora spordidirektor, on nüüd jälle Flora peatreener. Aga kellest saab uus spordidirektor ja kas üldse peab saama? Äkki on Floral hoopis pikem plaan?

Äsja Flora meistriks viinud Jürgen Henn on seevastu Eesti koondise uus abitreener, nagu ka Joel Lindpere. Mida värsketelt nägudelt oodata, et märtsis oleks mingigi võimalus Poolale vastu hakata?

Eesti aasta meesjalgpallur on Karol Mets ja naisjalgpallur Lisette Tammik. Valikute seas oli samas ka mõni selline, mis pani pisut kulmu kergitama. Näiteks – kui valijad on samad, kuidas siis sümboolse koosseisu väravavaht eraldi parimaks väravavahiks ei osutu?

Saatekava:

00:00 Kirjad ja joonistused
04:40 Hurt jälle Flora peatreeneriks
26:40 Henn koondisesse
35:35 Lindpere ka!
51:00 Aasta parimad
01:06:10 Kas jalgpalligala vajab reformi?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised