244. saade: Flora ju võitis. Mis ja miks seal käärib ja kripeldab?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske episood keskendub meisterklubis toimuvale. Flora võitis tiitli, aga on nüüd juba jäänud ilma nii peatreenerist kui ka ühest võtmemängijast. Ja ilmselt pole see veel kaugeltki kõik. Mis Floras toimub? Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Miks Elva mees Veiko Kütt suuskadega mänguväljakule jooksis? Lisaks räägime Türgi jalgpallist, talijalgpallist ja nimby-sündroomist.

Flora tuli meistriks, aga Florast minnakse. Näiteks Henrik Ojamaa valis hoopis Paide, kes pakkus talle kolmeaastast lepingut. Miks on see üleminek mõlema meeskonna vaatevinklist märgiline?

Jürgen Henn viitas viimase mängu järgsetes intervjuudes, et Floras ei avaldatud lahkujatele piisavalt lugupidamist. Mida on oma kogemustest rääkida Jürgensonil, kes samuti tseremoonitsemata sealt klubist minema saadeti?

Tammeka ja Viimsi vahelistest üleminekumängudest jooksis õhk välja juba avakohtumisega, mille tartlased 5:0 võitsid. Kas kõrg- ja esiliiga vahe ongi nii suur?

Lisaks teeme juttu naiste koondise käekäigust ja vaatame ette Eesti meeste koondise võimalusele pääseda EM-finaalturniirile.

Saatekava:

00:00 Suusad, Türgi jalgpall ja NIMBY
14:00 Henrik Ojamaa Paidesse
27:00 Miks lähevad Florast lahkumised inetuks?
43:00 Jürgen Henni pärand on võimas
49:30 Kes kuhu treeneriks?
59:30 Viimsist ja Tammekast
01:08:30 Kas Eesti läheb EM-ile?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised