237. saade: Kuidas taastada usk Eesti jalgpalli? Plats puhtaks või on ka teisi teid?

JAGA:


Eesti koondis kaotas Aserbaidžaanile ning valikgrupi viimasest kohast ei näi enam pääsu olevat. Mis läks valesti, kes on süüdi ja kas peatreener tuleks nüüd lahti lasta? Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Jürgenson läks peole, aga sattus seenele … Tõsisemalt rääkides – aserid tegid Eesti vastu ajalugu, kui said esmakordselt EM-valikmängus võõrsilt võidu kirja. Kas me olemegi nii kehvad või pidurdas Eesti mängu miski muu? Kaitsemängus oli puudujääke, aga mis kõige tähtsam, meie tagaliin otsis palliga liiga turvalisi valikuid.

Rünnakul suutsime tekitada võimalusi, aga mitte ühtegi sajaprotsendilist. Plusspoolele läheb see, et Thomas Häberli julges vähemalt teha varaseid vahetusi, isegi kui need mängu saatust ei muutnud. Vastame seekord pikemalt ka lugejate küsimustele – kas Aivar Pohlak peaks tagasi astuma, kas Häberli tuleks vallandada ja kuidas siit edasi minna?

Saate lõpetuseks teeme kiire ennustuse Tai-mängu osas. Mida on sealt vaja kätte saada, et suurem pahameel vähemalt koondise osas esialgu leeveneks?

Saatekava:

00:00 Seenelkäik
06:30 Eesti-Aserbaidžaan
01:05:30 Lugejate küsimused
01:26:00 Eesti-Tai, mida oodata?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised