274. saade: Eesti klubid, hakake Euroopas võitma, muidu läheb jamaks!

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes osas tulevad jutuks nii Eesti klubide saatus eurosarjas, Premium liiga mängud kui ka loomulikult EM-i senine käik. Saate tegid Kristjan Jaak Kangur, Ott Järvela ja Markus Jürgenson.

Flora sai vastaseks Sloveenia meistri Celje ja see oli kindlasti kõige keerulisem vastane, kes tulla sai. Levadial läks samas pigem hästi, sest leedukatelt on alati tore mõõtu võtta, samuti ei saa nuriseda õnne üle Paide. Tallinna Kalevit ootab ees pikk sõit, aga kodumäng võiks olla nende suur võimalus.

Samas peab Paide kõvasti enda kallal vaeva nägema, sest koduliigas saadi jälle valus kaotus. Sama saatus tabas Narva Transi, kes mängis terve teise poolaja arvulises ülekaalus, aga Kuressaare jäi ikka peale. Lisaks kaks sõna Karl Jakob Heinast ja Fabrizio Romanost.

Mis on EM-il seni kõige rohkem muljet avaldanud? Kokkuvõttes võib tõdeda, et Euroopas jagub 24 osalejaga turniiri jaoks väärt meeskondi! Kas süsteem, kus grupist võib edasi saada kolm meeskonda, on hea või halb? Paarikümne aastaga võib palju muutuda ja EM-il saab nüüd tegijaks nii 16-aastane kui ka 41-aastane.

Saatekava:

00:00 Jürgenson ja rahakotid
09:30 Floral ei vedanud loosiga
17:30 Levadia ja leedukad!
21:20 Kalev sõidab kaugele, Paidel oli õnne
34:20 Hein ja Fabrizio Romano
50:50 Pange see ennustus kinni!
54:40 EM on hea, sest taset jagub
01:00:35 Mida süsteemist arvata?
01:10:15 Noor või vana, vahet pole

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised