228. saade: Kui Floral saab midagi valesti minna, siis läheb ka

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värskes episoodis on luubi all FC Flora lahingud eurosarjas. Eesti meisterklubi hooaega kipub iseloomustama tõdemus, et kõik, mis saab valesti minna, kipub neil tänavu ka minema. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Flora madistas möödunud nädalal Rumeenia meistri Constanta Faruliga südikalt ja oli lähedal Tallinnasse naasmisele 1:2 kaotusega, ent selle asemel võeti vastu kuiv 0:3 kolakas. Peatreener Jürgen Henn peab edasipääsu sisuliselt võimatuks. Mis läks valesti ja kuidas edasi?

Narva Trans vahetas möödunud nädalal peatreenerit, kui Sergei Terehhov sai kinga ning Valeri Bondarenko võttis Aleksei Eremenko saabumiseni asjad üle. Kas seda võis ette näha või oleks pidanud asju juba varem hoopis vastupidise lahenduse saama? Trans jõudis nädalavahetusega igatahes medaliheitlusele lähemale.

Kas mängijal peaks olema omanimeline särk, pestud treeningvarustus ja mängu järel söök? Kuidas oli vanasti, kuidas praegu?

Levadia on tabeli viimasele Harjule kaotanud juba viis punkti. Varem poleks sellise saldo pealt olnud võimalik meistriks tulla. Nüüd ollakse sellest hoolimata suurim soosik? Paide ei saanud taas Kalevist jagu ning Tammeka jäi jälle võidust ilma. Mida nädalavahetuse voor näitas?

Saatekava:
00:00 Mis kotiga saatesse tuldi?
08:00 Farul – Flora ja kordusmäng
32:00 Terehhovi suusad
38:00 Trans alistas Kuressaare
43:00 Toetavad süsteemid. Kuidas vanasti oli?
50:00 Levadia – Harju 1:1
58:00 Paide – Kalev 1:1
01:03:20 Tammeka – Kalju 1:1

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised