224. saade: Hegemoonia taastatud! Kas Vapruse ja Kalevi laul saigi lauldud?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” 234. saade võtab pulkadeks Premium liiga viimase mänguderingi esimese vooru. Kas tabelis on kord taastatud ja üllatajate peol lõpp? Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Kuhu peitis Jürgenson koduvõtmed, kas jalgpallis võib samuti tekkida Peep Pahvile vallandamise toonud tüli ja mis maailmas veel juhtus? Premium liiga arutelu lükkame käima Flora ja Kalevi mänguga, kus tegi tubli kõrgliigadebüüdi noor väravavaht Sander Lepp, aga kohtumise saatuse otsustasid ikkagi hoopis kogenud mehed.

Kui Flora kangutas, siis Levadia mängis lõbuga. Sama tegi Paide, kus on uue nooruse leidnud Sergei Mošnikov. 3:0 võit Vapruse üle oli veenev, aga kas teine penalti ikka oli penalti?

Kohtunikest rääkides tegi Kristo Tohveri brigaad palju tähelepanu pälvinud esituse Inglismaal. Kas hinne läheb kohe miinusesse, kui penaltit ei anna? Nädalavahetusel oi Tohver juba ametis Eestis ja seekord videokohtuniku rollis, kus tal olid jälle käed tööd täis.

Nädala eest maha kantud Harju üllatas võõrsil Narva Transi ja seis on jälle lootusrikkam, aga alanud nädal võib ikkagi kõik paika panna. Sama kehtib mõistagi ka ülejäänud meeskondade kohta, sest kui viimane ring algas alles nädalavahetusel, siis kümmekond päeva hiljem saab sellest juba kolmandik mängitud!

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised