223. saade: Kalju takistusrada kisub keerulisemaks kui värskel triatleedil

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” uues osas tuleb lisaks Premium liigale juttu ka sellest, kuidas saab endine Eesti koondislane hakkama, kui tal tuleb napi ettevalmistuse, maastikuratta ja elus esmakordselt pähe tõmmatud ujumismütsiga triatlonirajale minna! Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Marko Susi ning värske triatleet Markus Jürgenson.

Mis valu Jürgensoni ikkagi nüüd äkitselt triatlonirajale ajas? Selgub, et kõige keerulisem ei ole mitte üks, teine ega kolmas ala, vaid nende vahele jäävad vahetushetked. Ja abi ei ole alati isegi kõige kiirematest rehvidest, mis rattale alla said! Kuidas läks võrreldes Kalev Kruusi ja Hannes Anieriga ning kas Jürgenson seda katsumust ka teistele inimestele soovitab? Ühtlasi on teretulnud kõik toetajad, kes aitaksid Jürgensonil värskelt alanud karjääri pikendada!

Levadia ja Kalju vaheline kohtumine kujunes ühepoolseks, aga kas see oli ootamatu? Üllatusena ei tulnud isegi Ernest Agyiri imevärav, sest ta on ju selliseid varemgi löönud – ja Jürgenson tunnistab ausalt, et tema selliseid põrutada ei suudaks. Mida arvata Henri Järvelaiu klubivahetusest ja mis võiksid olla selle tagamaad? Kuhu tee Kaljut edasi viib?

Kas Kaljule tehti penalti ja Vladimir Avilovi eemaldamisega liiga? Millises seisus on enne euromänge Paide ja Flora? Eelmises saates käsitletud teema jätkuna märgime ära, et viimaste voorude publikurekordid on kasvatanud ka Eesti klubide rahakassat.

Euroopasse sõitvatest meeskondadest on kõige kehvem Narva Transi hetkeseis. Keda Jerevanis väravasse panna? Kuressaare võitis Kalevit ja Jürgensonil on noorte kalevlaste kaitsetöö kohta üht-teist konkreetset öelda! Sant on ka Harjule kaotanud Tammeka seis, aga mitte lootusetu, sest Jürgensoni nooruspõlves toetuti samamoodi oma kasvandikele ja saadi hakkama küll.

Viimase teemana võtame lahata Transi noortetreenerite korraldatud turniiri, millele asjaolude selgumisel kiiresti pidurit tõmmati. Kust jookseb piir ja kuidas jõuda selleni, et mullu veebruaris järsult muutunud maailmas eesti ja vene rahvusest inimesed üksteist mõistaksid?

Saatekava:

00:00 Jürgensoni seiklused triatlonirajal
13:15 Levadia loputas Kaljut
16:35 Kalju probleemid
21:45 Kas Avilovile tehti liiga?
24:30 Paide ja Flora enne Euroopat
33:00 Publikunumbrid ja raha
37:15 Transi sant seis
45:55 Kuressaare ja Kalevi olukord
51:50 Harju võit Tammeka üle
01:02:45 Narva noorteturniir

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised