221. saade: Millised on Eesti klubide eurošansid? Resident-kaheksajalg tulistab: 52, 38, 34 ja 16%

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa võtab vaatluse alla Eesti ja Belgia EM-valikmängu, kuulutab välja Eesti klubide eduvõimalused pärast euroloosi tulemuste selgumist ning vaatab ette Premium liigas alanud topeltvooruga põnevusnädalale. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

221. saadet on põhjust taas alustada õnnesoovidega, sest Vjatšeslav Zahovaiko viis Real de Banjuli Gambia meistriks. Lisaks aetakse pisut lorajuttu seoses jaanipäeva, sotsiaalmeedia ja väga olulise lugejaküsimusega.

Eesti kaotas Belgiale kodus 0:3. Tulemus pole kiita, aga miks tasub tähelepanu pöörata positiivsetele ilmingutele, mida see mäng ikkagi kinnitas? Romelu Lukakut Eestil seekord kuskilt võtta polnud ja nurin, et Sten Reinkortiga mänge ei päästa, jääb seetõttu asjatuks. Kes avaldas keskväljal muljet, kes mitte? Kindlasti väärib kiitust publikuarv, mille üritame ka teiste suurvõistluste abiga konteksti asetada. Ning kuidas ikkagi Eestil selle play-off-mängudele saamise võimalusega on?

Eurosarjas loositi vastased nii Florale, Levadiale, Paidele kui ka Narva Transile. Ennast ilmutab taas toimetuse resident-kaheksajalg ning loeb ette hoolika andmetöötluse abil valminud ja välja kalkuleeritud edasipääsuvõimalused! Lõpetuseks saab vastuse veel üks oluline lugejaküsimus motivatsiooni hoidmise osas.

Saatekava:

00:00 Palju õnne, Slava!
04:30 Jaanipäevast
06:40 Eesti-Belgia
25:35 Kiitus publikule!
31:50 Eesti klubide euroloos
43:30 Esineb protsendimeister
47:00 Premium liiga naaseb pausilt
55:10 Kuidas motti hoida?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised