220. saade: Pikk ette (ja ise järele) | Aga äkki usaldaks peatreenerit?

JAGA:


Soccernet.ee taskuhääling “Pikk ette (ja ise järele)” keskendub Aserbaidžaanist 1:1 viigiga naasnud ja mänguks Belgiaga valmistuva Eesti meeste A-koondise tegemistele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

220. saate hakatuseks õnnitleb paneel Rahvuste liiga võitjaks tulnud Hispaaniat ning tunneb kaasa kuldmedalist ilma jäänud Horvaatiale. Kolmanda võitja saanud võistlus on üpris kiiresti end Euroopa jalgpallikalendrisse sobitanud ning see karikas läheb mängijatele korda, sest võidetakse võitluses teiste tippkoondiste ja -mängijatega.

Aga siis (7:00) Aserbaidžaan – Eesti. Miks kujunes kohtumine mõlema meeskonna jaoks sedavõrd heitlikuks? Mille taha jäi võit? Kas realiseerimata võimaluste või valede/hilinenud vahetuste taha? Või millegi kolmanda taha? Kes oli süüdi 1:1 väravas? Teemaploki lõpetuseks esineb üks paneeli liige üdini vastutustundetu ja sobimatu mõttega, et aga äkki usaldaks peatreenerit?

Kahest võõrsil-mängust on Eesti koondis teeninud ühe punkti, mis pole vastaseid arvestades paha saak. Samas mindi mõlemat matši juhtima, mis toob mõtetesse erinevad oleksid. Mis on praeguses olukorras Eesti võimalused 2024. aasta EM-finaalturniirile jõuda (43:00).

Belgia koondis on maailma edetabelis neljandal kohal ja väga tugev, aga saabub Tallinnasse (45:30) ilma vigastatud Kevin de Bruyneta ja koondise pikalt saatnud Thibault Courtois’ta. Lisaks lõpetasid mitmed vanad tegijad nurjunud MM-i järel koondisekarjääri. Eestil on vastu panna täismaja ning indu ja ootusärevust täis mängijad. Mis on selle kokteili tulem?

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Hiljutised