215. saade: U17 neidude südikus paneb küsima: millal astutakse samale rajale Lääne-Euroopaga?

JAGA:

Eesti U17 vanuseklassi neidude koondis alustas kodust EM-finaalturniiri 0:4 kaotusega Šveitsile. Naiste jalgpall on maailma kõige kiiremini arenev spordiala, mis on eriti just Lääneriikides vallutamas üha uusi ja uhkeid bastione. Kuidas on väikeriigil võimalik sel rongil püsida? Miks on tänavu eurosarjades osalevatest klubidest meistriliiga tasemel naiskond vaid FC Floral?

Evald Tipneri karikavõistlustel selgusid finalistid ning kolmandat korda viie aasta jooksul on esikohamängu üks osaline Narva Trans, kes sai 1:0 jagu Esiliiga-meeskonnast JK Tabasalust. Samuti mängib viie aasta jooksul kolmandat korda karikafinaalis FC Flora, kes alistas 1:0 Tartu Tammeka. See tulemus on üks pisike ere tuluke Nõmme Kalju süsimustas argipäevas.

Kuna arupärimiste esitamine on Eestis hetkel moes, siis ei tihanud ka FCI Levadia seda kõrvalt vaadata ja hakkas Facebooki kaudu aru pärima, et miks kõik kohtunike otsused polnud sellised, nagu neile oleks meeldinud? Kõigele sellele vaatamata viidi läbi terve vooru jagu Premium liiga kohtumisi, kus Paide Linnameeskond taas koperdas ja Tallinna Kalev taas võitis.

Saate lõpetab jutt Meistrite liiga poolfinaalide avamängudest, millest ühe kohta on jutt pigem lühike, aga teise kohta ei taha ülivõrded lõppeda.

00:00 Milleks üldse jalgpallist rääkida?
4:30 Eesti NU17 koondise 0:4 kaotus Šveitsile
24:30 Karikavõistluste poolfinaalid
34:40 Harju viik Kaljuga
48:30 Paide koperdas taas
50:30 Pronksimadin Vaprus – Kalev
57:00 Meistrite liiga