213. saade: Kiired suusad! Kuhu kadus Kalju kannatus? Jagame auhindu võlujatele ja põrujatele

JAGA:


Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele)” värske osa keskendub Premium liiga sündmusterohkele nädalavahetusele ning jagab esimese ringi lõppedes auhindu parimatele ja halvimatele. Saate tegid Kasper Elissaar, Kristjan Jaak Kangur ja Kris Ilves.

Suurte mängude nädalavahetus pakkus nii üllatavat kui ootuspärast. Kas Levadial vedas, et nad Kaljut võitsid ja esimese ringi puhaste paberitega läbisid? Kuhu kadus talvel stabiilsust näidanud Nõmme Kalju kannatus, et nad vähem kui paari kuuga peatreeneri vallandasid? Kas Kaido Koppelist vabanemine oli õigustatud samm?

Paide alustas Flora vastu tummiselt, aga saatuslik VAR-kontroll lõi kiirelt luu kurku. Kas Karel Voolaidi meeskonna esimese ringi põrumisele on üldse õigustust? Seejärel räägime, kui kõrgelt Kuressaare Kalevi maa peale tõi, mis sarnane mure painab Tammekat ja Transi ning kas Harjut terendab tõesti nelja punkti hooaeg. Ühtlasi soovime õnne Pärnu Vaprusele püsimajäämise puhul!

Saate teises pooles teeme kokkuvõtteid esimesest ringist. Kes on suurim võitja? Kes põruja? Kes üllatas enim? Leiame ka parima ja halvima mängija ning õnnestuinuma treeneri.

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised