212. saade | Premium liiga legend: Paidel on probleem!

JAGA:


“Pikk ette (ja ise järele)” värske osas võtab kokku kahe vooru jagu Premium liiga kohtumisi. Rahule võivad enim jääda Levadia ja Vaprus, aia taha läksid asjad Floral ja Nõmme Kaljul. Meistrite liigas selgusid poolfinalistid. Stuudios olid Kasper Elissaar, Markus Jürgenson ja Kristjan Jaak Kangur.

Levadia pani pärast Rogici-aega esmakordselt liigamängus Flora selili, ehkki oli Paide vastu mängu viimase löögiga võidust ilma jäänud. Florat kammitsevad vigastused, aga miski veel, mida pole tiitlikaitsja mängus ammu nähtud.

Nõmme Kalju kaotas samuti ühe võidu viimase sekundi väravaga ja jäi seejärel alla ka Kuressaarele. Pärast seda kuulutati, et kolakat olevat saanud hoopis peatreener Kaido Koppel. Kuhu jäi jalgpallikultuur?

Hoogu läinud Kalev toodi Narvas uuesti maa peale. Teine komeet Pärnu Vaprus oleks äärepealt saanud kuus punkti, aga ka neli on hea, sest Igor Prins teeb jätkuvalt kvaliteetset tööd. Tartu Tammeka sai Harju vastu esimese võidu kätte, viimastel on nüüda aga vesi ahjus.

Meistrite liigasse on alles jäänud neli meeskonda, kõik suured. Kellele panuseid panna?

00:00 Sissejuhatus ja “Kams, kata laud!”
03:00 Levadia tõusis liidriks
12:30 Mis vaevab Florat?
21:25 Kas kolakat sai Kalju või Koppel?
34:30 Paide päästab punkte ühekaupa
44:30 Jürgensonil on Kalevist kahju
48:00 Vaprus lendab jätkuvalt kõrgelt
54:30 Tammekast, Harjust, Kurest, Transist
1:03:40 Meistrite liigas jagavad tiitli neli hiidu

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised