211. saade: Paide ebaedu ärritab, sest nad on paljude lemmiklaps

JAGA:


“Pikk ette (ja ise järele)” värske episood võtab ette põnevad karikasarja veerandfinaalid, mis jätsid Nõmme Kalju eurolootuse napilt ellu. Mis on Tallinna Kalevi edu saladus ja mis vaevab Paidet? Stuudios olid Kasper Elissaar, Ott Järvela ja Kristjan Jaak Kangur.

Kuressaare näitas karikavõistlustel Florale kõvasti hambaid, aga langes ikkagi penaltiseerias. Narvas sai otsa kevadel karikavõitjaks kroonitud Paide teekond. Sellega, kuidas neli edasipääsejat poolfinaalpaaridesse loositi, võib aga igati rahul olla.

Premium liigas sai Paide kohe teise nähvaka, kaotades Tallinna Kalevile. Mis nipiga see meeskond on tabelis nii kõrgele roninud? Tartus uuriti pikalt videot, aga kas sellest peaks suure numbri tegema või on VAR-i kasvuraskused normaalne asi? Kuressaare lappis karikakurvastust Narvas, Premium liiga parimaks mängijaks on aga kerkinud Levadias vabama rolli saanud mees.

Saatekava:

00:00 Eesti U17 koondiste käekäik
07:00 Karikavõistluste põnevad veerandfinaalid
12:30 Kuressaare ehmatas Florat
25:30 Trans lõpetas karikakaitsja Paide teekonna
29:00 Karikaloosiga võib rahule jääda!
33:30 Kalev üllatas Paidet. Mille abiga?
53:00 Seitse ja pool kevadist VAR-minutit Tartus
58:00 Trans jäi Kuressaarele napilt alla
1:01:00 Agyiri esiletõus Levadias

Veel

Pikk ette (ja ise järele)
Pikk ette (ja ise järele)https://soccernet.ee/teema/pikk-ette-ja-ise-jarele
Jalgpalliportaali Soccernet.ee taskuhäälingusaade "Pikk ette (ja ise järele)" võtab pulkadeks jalgpallimaailma kõige põletavamad teemad.

Populaarsed

Hiljutised